Γ' Εθνική: 8η αγωνιστική (αποτελέσματα)
Πρωτάθλημα: Γ' Εθνική
Διοργανώτρια: ΕΠΟ
Σεζόν: 2016-2017
Αγωνιστική: 8η
Όμιλοι: 1ος-4ος
1ος όμιλος
Καβάλα - Εορδαϊκός 5-1
Νάουσα - Καμπανιακός 1-1
ΑΕ Ποντίων - Δόξα Προσκυνητών 0-0
Αλμωπός Αριδαίας - ΑΠΕ Λαγκαδά 1-2
Νέστος Χρυσούπολης - ΑΟ Καρδίας 1-1
Δόξα Δράμας - Απόλλων Παραλιμνίου 0-0
Μακεδονικός Φούφα - Απόλλων Καλαμαριάς 0-1
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - ΑΕ Ιστιαίας 1-0
Ρήγας Φεραίος - Αστέρας Πετρίτη 3-1
Πιερικός - ΑΕ Καραϊσκάκης 1-1
Θεσπρωτός - Απόλλων Λάρισας 0-2
Ολυμπιακός Βόλου - Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου 3-0
Αμβρακία Κωστακιών - Διαγόρας Σεβαστής 0-1
Εθνικός Φιλιππιάδας - Τηλυκράτης Λευκάδας 0-0
Πύδνα Κίτρους - Νίκη Βόλου 2-1
Ένωση Ερμιονίδας - Τσικλητήρας Πύλου 2-1
Παναχαϊκή - ΑΟ Λουτράκι 2-1
ΑΟ Χαλκίς - Παναργειακός 2-0
ΠΑΟ Βάρδας - Παναρκαδικός 1-0
Φωστήρας - Αιολικός 1-2
Δόξα Μεγαλόπολης - Αστέρας Αμαλιάδας 2-0
ΑΟ Θήβα - Αχαϊκή 2-0
Ρεπό: ΑΟ Ζευγολατιού
Άγιος Ιερόθεος - Ερμής Ζωνιανών 3-4
Ατσαλένιος - Τριγλία Ραφήνας 1-3
Εθνικός - Πανθηραϊκός 1-0
Ρόδος - Ιωνικός 1-2
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ - Κηφισιά 1-0
Ηλυσιακός - Εργοτέλης 1-2
Προοδευτική - Ιαλυσός (Δευτέρα 07/11, 15:00)
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας
Διοργανώτρια: ΕΠΟ
Σεζόν: 2016-2017
Αγωνιστική: 8η
Όμιλοι: 1ος-4ος
1ος όμιλος
Καβάλα - Εορδαϊκός 5-1
Νάουσα - Καμπανιακός 1-1
ΑΕ Ποντίων - Δόξα Προσκυνητών 0-0
Αλμωπός Αριδαίας - ΑΠΕ Λαγκαδά 1-2
Νέστος Χρυσούπολης - ΑΟ Καρδίας 1-1
Δόξα Δράμας - Απόλλων Παραλιμνίου 0-0
Μακεδονικός Φούφα - Απόλλων Καλαμαριάς 0-1
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης
2ος όμιλος
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας - ΑΕ Ιστιαίας 1-0
Ρήγας Φεραίος - Αστέρας Πετρίτη 3-1
Πιερικός - ΑΕ Καραϊσκάκης 1-1
Θεσπρωτός - Απόλλων Λάρισας 0-2
Ολυμπιακός Βόλου - Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου 3-0
Αμβρακία Κωστακιών - Διαγόρας Σεβαστής 0-1
Εθνικός Φιλιππιάδας - Τηλυκράτης Λευκάδας 0-0
Πύδνα Κίτρους - Νίκη Βόλου 2-1
3ος όμιλος
Ένωση Ερμιονίδας - Τσικλητήρας Πύλου 2-1
Παναχαϊκή - ΑΟ Λουτράκι 2-1
ΑΟ Χαλκίς - Παναργειακός 2-0
ΠΑΟ Βάρδας - Παναρκαδικός 1-0
Φωστήρας - Αιολικός 1-2
Δόξα Μεγαλόπολης - Αστέρας Αμαλιάδας 2-0
ΑΟ Θήβα - Αχαϊκή 2-0
Ρεπό: ΑΟ Ζευγολατιού
4ος όμιλος
Άγιος Ιερόθεος - Ερμής Ζωνιανών 3-4
Ατσαλένιος - Τριγλία Ραφήνας 1-3
Εθνικός - Πανθηραϊκός 1-0
Ρόδος - Ιωνικός 1-2
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ - Κηφισιά 1-0
Ηλυσιακός - Εργοτέλης 1-2
Προοδευτική - Ιαλυσός (Δευτέρα 07/11, 15:00)
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας
Δεν υπάρχουν σχόλια