Μπροντάρατς - Παναιτωλικός 0-2 (full game)

Παναιτωλικός
Στο τελευταίο φιλικό προετοιμασίας που έδωσε στην Σερβία ο Παναιτωλικός επικράτησε της Μπροντάρατς Βελιγραδίου με 1-0. Στο 20ο λεπτό, μετά από εκτέλεση φάουλ του Χατζηθεοδωρίδη, ο Καρέλης με πλασέ σημείωσε το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης. Η ομάδα του Αγρινίου είχε και άλλες ευκαιρίες να αυξήσει την διαφορά στο σκορ, με κορυφαία εκείνη του 81ου λεπτού όταν ο Πέδρο "σημάδεψε" το δοκάρι.

Παναιτωλικός: Ανέστης (63' Στεργιάκης), Λιάβας (63' Σοροβός), Λάρσον (63' Λαζαρίδης), Κορνέλιους (63' Μπακαδήμας), Χουχούμης (63' Αναστασόπουλος), Μάρτενσον (63' Τσιγγάρας), Φλόρες (63' Βαρόνε), Ξενιτίδης (63' Νικολάου), Ντουάρτε, Χατζηθεοδωρίδης (63' Μπελεβώνης), Καρέλης (63' Πέδρο).

Παρακολουθήστε στο κάτωθι βίντεο ολόκληρο το φιλικό παιχίδι που έδωσε ο Παναιτωλικός στην Σερβία το βράδυ της Δευτέρας (25/07) με αντίπαλο της Μπροντάρατς Βελιγραδίου...