Ατρόμητος: Αποστολή για Ολυμπιακό (κύπελλο)
Την αποστολή του αυριανού 1ου αγώνα κυπέλλου Ελλάδας με τον Ολυμπιακό στο γήπεδο «Γεώργιος Καραϊσκάκης» ανακοίνωσε ο νέος προπονητής του Ατρόμητου Ρικάρντο Σα Πίντο αμέσως μετά το τέλος της σημερινής προπόνησης. Την αποτελούν οι εξής είκοσι (20) ποδοσφαιριστές που αποσύρθηκαν στο ξενοδοχείο:
Γκορμπούνοφ, Θεοδωράκης, Κιβρακίδης, Νάτσος, Πλατέλλας, Μπάγκα, Ούμπιντες, Κατράνης, Παντελιάδης, Λαζαρίδης, Λε Ταλέκ, Μπρίτο, Ντάουντα, Κυριακίδης, Φυτανίδης, Ζησόπουλος, Βασιλείου, Λημνιός, Τόνσο.
Οι παίκτες που έμειναν εκτός αποστολής (Ντιγκινί, Τσατσόπουλος, Ν. Παπαδόπουλος) θα προπονηθούν αύριο με τον γυμναστή Δημήτρη Μπογατσιώτη. Ο Κοντοές (ενοχλήσεις στο ισχιακό από το ματς με τον Παναιτωλικό) έκανε σήμερα θεραπεία και spa και θα προσπαθήσει να ενσωματωθεί την Πέμπτη.
Γκορμπούνοφ, Θεοδωράκης, Κιβρακίδης, Νάτσος, Πλατέλλας, Μπάγκα, Ούμπιντες, Κατράνης, Παντελιάδης, Λαζαρίδης, Λε Ταλέκ, Μπρίτο, Ντάουντα, Κυριακίδης, Φυτανίδης, Ζησόπουλος, Βασιλείου, Λημνιός, Τόνσο.
Οι παίκτες που έμειναν εκτός αποστολής (Ντιγκινί, Τσατσόπουλος, Ν. Παπαδόπουλος) θα προπονηθούν αύριο με τον γυμναστή Δημήτρη Μπογατσιώτη. Ο Κοντοές (ενοχλήσεις στο ισχιακό από το ματς με τον Παναιτωλικό) έκανε σήμερα θεραπεία και spa και θα προσπαθήσει να ενσωματωθεί την Πέμπτη.
Δεν υπάρχουν σχόλια