Ατρόμητος - Κέρκυρα 1-4 (video)

Τα στιγμιότυπα της αναμέτρησης Ατρόμητος - Κέρκυρα 1-4
Βαριά ήττα από την Κέρκυρα με σκορ 4-1 γνώρισε σήμερα ο Ατρόμητος στο Περιστέρι για την 16η αγωνιστική του πρωταθλήματος. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 4ο λεπτό με τον Επστάιν. Με την εκπνοή του πρώτου ημιχρόνου αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη ο Κεϊτά.

Στο 63', με αυτογκόλ του Λαζαρίδη στην προσπάθεια του να διώξει την μπάλα, έγινε το 0-2. Δεύτερη κόκκινη για τον Ατρόμητο στο 69' (με δεύτερη κίτρινη). πήρε ο Γκουγκούδης. Το 0-3 σημείωσε ο Ντουαλά στο 79'. Μείωσε με κεφαλιά ο Φυτανίδης στο 82' και στο 86' ο Γεωργακόπουλος διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

Διοργάνωση: Super League
Σεζόν: 2016-2017