Παναθηναϊκός: Με Εβαντζελίστα η αποστολή
Την τελευταία του προπόνηση πριν το αυριανό παιχνίδι με τoν Λεβαδειακό (24/01/2016,15:00, Novasports 2) πραγματοποίησε σήμερα το μεσημέρι στο Κορωπί ο Παναθηναϊκός. Το πρόγραμμα των "πρασίνων"είχε ζέσταμα, "κορόιδο" και παιχνίδι σε μικρό χώρο. Ο Μαμούτε έκανε θεραπεία, ενώ απουσίασε ο τραυματίας Σάντσεθ.
Μετά το τέλος της προπόνησης ανακοινώθηκε η αποστολή για το ματς με τους Βοιωτούς, που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό στάδιο Λιβαδειάς για την 19η αγωνιστική στην Super League. Στην διάθεση του Αντρέα Στραματσόνι βρίσκονται οι: Κοτσόλης, Στιλ, Γιαννακόπουλος, Κουτρουμπής, Ταυλαρίδης, Τελάντερ, Μέστο, Πράνιτς, Νάνο, Εσιέν, Λαγός, Εβαντζελίστα, Αμπέντ, Ζέκα, Λουντ, Κλωναρίδης, Μπεργκ, Μπουμάλ, Καλτσάς, Πέτριτς.
Δεν υπάρχουν σχόλια