Κύπελλο Ελλάδας: Ματς Τετάρτης (21/1)
Διοργάνωση: Κύπελλο Ελλάδος
Διοργανώτρια: ΕΠΟ
Σεζόν: 2014-2015
Φάση: 3η (των "16")
Αγωνιστική: 1η
Αναμέτρηση: Πανιώνιος - Βέροια 2-1
Σκόρερ: Οικονόμου (62'), Κολοβός (71') / Κάμπορα (2')
Ημερομηνία: Τρίτη 20/01/2015
Ώρα έναρξης: 19:30
Γήπεδο: Νέας Σμύρνης
Διαιτητής: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Σωτηρόπουλος (Αχαΐας) - Χαρίσης (Γρεβενών)
Αναμέτρηση: Πανθρακικός - ΟΦΗ
Ημερομηνία: Τετάρτη 21/01/2015
Ώρα έναρξης: 15:00
Γήπεδο: Δημοτικό Κομοτηνής
Τηλεοπτική μετάδοση: OTE sport 2
Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Καλφόγλου (Θεσπρωτίας) - Πασχάλης (Ηπείρου)
Αναμέτρηση: ΑΟ Χανιά - ΠΑΣ Γιάννινα
Ημερομηνία: Τετάρτη 21/01/2015
Ώρα έναρξης: 15:00
Γήπεδο: Δημοτικό Περιβολίων
Τηλεοπτική μετάδοση: OTE sport 4
Διαιτητής: Κάμπαξης (Εύβοιας)
Βοηθοί: Γεωργαράκος - Απτόσογλου (Αθηνών)
Αναμέτρηση: Ξάνθη - Παναθηναϊκός
Ημερομηνία: Τετάρτη 21/01/2015
Ώρα έναρξης: 15:00
Γήπεδο: Ξάνθη Arena
Τηλεοπτική μετάδοση: OTE sport 2
Διαιτητής: Παππάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Γκάγκας (Λάρισας) - Τάτσης (Ηπείρου)
Αναμέτρηση: Τύρναβος 2005 - Ολυμπιακός
Ημερομηνία: Τετάρτη 21/01/2015
Ώρα έναρξης: 17:15
Γήπεδο: Στάδιο Αλκαζάρ
Τηλεοπτική μετάδοση: OTE sport 2
Διαιτητής: Λαμπρόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Αλεξέας (Μεσσηνίας) - Πετρόπουλος (Αρκαδίας)
Αναμέτρηση: ΑΕΠ Ηρακλής - Αστέρας Τρίπολης
Ημερομηνία: Τετάρτη 21/01/2015
Ώρα έναρξης: 17:15
Γήπεδο: Καυτανζόγλειο
Τηλεοπτική μετάδοση: OTE sport 4
Διαιτητής: Μάνταλος (Καβάλας)
Βοηθοί: Γρεβένης (Χαλκιδικής) Φραγκιαδάκης (Δωδεκανήσου)
Αναμέτρηση: Απόλλων Σμύρνης - Λεβαδειακός
Ημερομηνία: Τετάρτη 21/01/2015
Ώρα έναρξης: 19:30
Γήπεδο: ΓΣ Απόλλωνα "Γ. Καμάρας"
Τηλεοπτική μετάδοση: OTE sport 4
Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών)
Βοηθοί: Τουμπακάρης (Αθηνών) - Καμπούρης (Εύβοιας)
Αναμέτρηση: Κασσιόπη - ΑΕΚ
Ημερομηνία: Τετάρτη 21/01/2015
Ώρα έναρξης: 17:45
Γήπεδο: ΕΑΚ Κέρκυρας
Τηλεοπτική μετάδοση: OTE sport 5
Διαιτητής: Στυλιαράς (Αιτωλοακαρνανίας)
Βοηθοί: Ζυγούρης (Αιτωλοακαρνανίας) - Μαγιάννης (Άρτας)
Διοργανώτρια: ΕΠΟ
Σεζόν: 2014-2015
Φάση: 3η (των "16")
Αγωνιστική: 1η
Αναμέτρηση: Πανιώνιος - Βέροια 2-1
Σκόρερ: Οικονόμου (62'), Κολοβός (71') / Κάμπορα (2')
Ημερομηνία: Τρίτη 20/01/2015
Ώρα έναρξης: 19:30
Γήπεδο: Νέας Σμύρνης
Διαιτητής: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Σωτηρόπουλος (Αχαΐας) - Χαρίσης (Γρεβενών)
Αναμέτρηση: Πανθρακικός - ΟΦΗ
Ημερομηνία: Τετάρτη 21/01/2015
Ώρα έναρξης: 15:00
Γήπεδο: Δημοτικό Κομοτηνής
Τηλεοπτική μετάδοση: OTE sport 2
Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Καλφόγλου (Θεσπρωτίας) - Πασχάλης (Ηπείρου)
Αναμέτρηση: ΑΟ Χανιά - ΠΑΣ Γιάννινα
Ημερομηνία: Τετάρτη 21/01/2015
Ώρα έναρξης: 15:00
Γήπεδο: Δημοτικό Περιβολίων
Τηλεοπτική μετάδοση: OTE sport 4
Διαιτητής: Κάμπαξης (Εύβοιας)
Βοηθοί: Γεωργαράκος - Απτόσογλου (Αθηνών)
Αναμέτρηση: Ξάνθη - Παναθηναϊκός
Ημερομηνία: Τετάρτη 21/01/2015
Ώρα έναρξης: 15:00
Γήπεδο: Ξάνθη Arena
Τηλεοπτική μετάδοση: OTE sport 2
Διαιτητής: Παππάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Γκάγκας (Λάρισας) - Τάτσης (Ηπείρου)
Αναμέτρηση: Τύρναβος 2005 - Ολυμπιακός
Ημερομηνία: Τετάρτη 21/01/2015
Ώρα έναρξης: 17:15
Γήπεδο: Στάδιο Αλκαζάρ
Τηλεοπτική μετάδοση: OTE sport 2
Διαιτητής: Λαμπρόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Αλεξέας (Μεσσηνίας) - Πετρόπουλος (Αρκαδίας)
Αναμέτρηση: ΑΕΠ Ηρακλής - Αστέρας Τρίπολης
Ημερομηνία: Τετάρτη 21/01/2015
Ώρα έναρξης: 17:15
Γήπεδο: Καυτανζόγλειο
Τηλεοπτική μετάδοση: OTE sport 4
Διαιτητής: Μάνταλος (Καβάλας)
Βοηθοί: Γρεβένης (Χαλκιδικής) Φραγκιαδάκης (Δωδεκανήσου)
Αναμέτρηση: Απόλλων Σμύρνης - Λεβαδειακός
Ημερομηνία: Τετάρτη 21/01/2015
Ώρα έναρξης: 19:30
Γήπεδο: ΓΣ Απόλλωνα "Γ. Καμάρας"
Τηλεοπτική μετάδοση: OTE sport 4
Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών)
Βοηθοί: Τουμπακάρης (Αθηνών) - Καμπούρης (Εύβοιας)
Αναμέτρηση: Κασσιόπη - ΑΕΚ
Ημερομηνία: Τετάρτη 21/01/2015
Ώρα έναρξης: 17:45
Γήπεδο: ΕΑΚ Κέρκυρας
Τηλεοπτική μετάδοση: OTE sport 5
Διαιτητής: Στυλιαράς (Αιτωλοακαρνανίας)
Βοηθοί: Ζυγούρης (Αιτωλοακαρνανίας) - Μαγιάννης (Άρτας)
Δεν υπάρχουν σχόλια