Ατρόμητος: Φιλική νίκη με Καλλιθέα (3-0)

Σε φιλικό παιχνίδι που έγινε σήμερα στο γήπεδο Περιστερίου, ο Ατρόμητος κέρδισε την Καλλιθέα με σκορ 3-0. Στο πρώτο ημίχρονο οι γηπεδούχοι δημιούργησαν αρκετές ευκαιρίες, είχαν δοκάρι με τον Ναπολεόνι στο 27ο λεπτό και άνοιξαν το σκορ με κοντινό πλασέ του Γεωργίου στο 36ο. Ο Μπρίτο στο 87' με ωραίο σουτ και στο 90ο λεπτό με κοντινό πλασέ διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα. Τον αγώνα διαιτήτευσε ο Σφακιανάκης, με βοηθούς τους Δόση, Σαμοϊλη από τον σύνδεσμο Αθηνών.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: Τσενάμο, Κούρος, Φυτανίδης, Γεωργίου, Ναπολεόνι, Νάστος, Μπάλλας, Καραμάνος, Δημούτσος, Θεολόγου, Ούμπιδες. Έπαιξαν και οι Ταυλαρίδης, Μπρίτο, Φάμπιο, Γιαννούλης, Κιβρακίδης, Λαζαρίδης, Εγκουέμ, Γκαρσία, Παπασπύρος, Λημνιός, Γκορμπούνοφ,

ΚΑΛΛΙΘΕΑ: Μιχελής, Λεβέντης, Παγώνης, Τσώνης, Μπριλάκης, Κατσικογιάννης, Μπέλης, Ζόρντι, Πιτταράς, Μασάντο Μιχαλόπουλος. Έπαιξαν και οι Πίκολο, Συριόπουλος, Μουρούτης, Τσιούμας, Ρουσάκης, Αριανούτσοςς, Σταματάκος, Δημητρίου, Αρναρέλλης, Γκαβασιάδης, Βερζιτζόγλου, Τσίπρας, Ντογκοτάρι.