Με υπογραφή Σαμαρά!!!
Όσοι είστε τακτικοί αναγνώστες της ιστοσελίδας γνωρίζεται την ιδιαίτερη ποδοσφαιρική συμπάθεια που τρέφω για τον Γιώργο Σαμαρά. Έναν αρτίστα των γηπέδων. Ο Γιώργαρος σήμερα έγραψε ιστορία. Πέτυχε το νικητήριο τέρμα της Σέλτικ στο "Λουζνίκι" (3-2) στο φινάλε του αγώνα με την Σπαρτάκ και υπέγραψε την 1η εκτός έδρας νίκη της ομάδας του στην ιστορία του θεσμού!
Δεν υπάρχουν σχόλια